چگونه در شمال، ویلای بهداشتی و ارزان اجاره کنیم؟

در دنیای پرمشغله امروزی برای سفر کردن دلایل متفاوتی وجود دارد. برخی برای تفریح و دورماندن از فعالیت‌های کاری روزانه و آرامش روح و روان، برخی برای کسب تجربیات جدید و برخی دیگر نیز همانند استادان دانشگاه‌ها و شاغلان ادارات و سازمان‌ها برای انجام مأموریت‌های کاری و اداری به سفر می‌پردازند.

اجاره ویلا

باتوجه‌به اینکه در حال حاضر هزینه‌های سفر بسیار بالاست اغلب مسافران علاقه‌مند به‌صرفه جویی بیشتر در سفر هستند تا با کمترین هزینه، سفری مطلوب و خاطره‌انگیز را داشته باشند. یکی از مواردی که به طور معمول بیشترین هزینه را به یک مسافر تحمیل می‌کند اجاره و رزرو محلی مناسب برای اسکان است تا علاوه بر برخورداری از فضایی بهداشتی، امن و آرام سفری جذاب را داشته باشند.

اما همیشه انتخاب اقامتگاه مناسب در شهرهایی دیگر بسیار دشوار بوده و مسافران دراین‌خصوص با مشکلات فراوانی مواجه بوده‌اند در همین راستا علم و تکنولوژی به یاری مسافران آمده و با ایجاد سایت و اپلیکیشن‌های تخصصی در این حوزه معضل انتخاب اقامتگاه مناسب و امن با قیمت مناسب برای مسافران مرتفع شده است.

از بین این اپلیکیشن‌ها و وبسایت‌ها، سامانه هوشمند اتاقک با کسب رتبه نخست اجاره آنلاین ویلا در شمال و فعالیت در بیش از 350 شهر این امکان را فراهم کرده که مسافران قبل از مسافرت خود به‌راحتی اقدام به رزرو ویلا و اقامتگاه مدنظر خود از اتاقک کرده و دیگر دغدغه اسکان در محله‌ای امن و مملو از آرامش، در عین داشتن قیمت مناسب را در کنار خانواده نداشته باشند.

اجاره ویلا و اقامتگاه اقتصادی

متقاضیان اجاره ویلا با استفاده از این وبسایت و اپلیکیشن می‌توانند به‌سهولت با انتخاب مقصد خود تصاویری واقعی را از اقامتگاه‌های قابل رزرو مشاهده کرده و ضمن بررسی ویلاهای اجاره‌ای در اتاقک اقامتگاه موردنظر خود را جهت برخورداری از سفری مطلوب انتخاب و رزرو کنند.

اما برای افرادی که علاقه‌مند به انجام سفرهای اقتصادی هستند نیز در وبسایت و اپلیکیشن اتاقک بستری فراهم شده که متقاضیان با مراجعه به بخش اتاقک‌های اقتصادی اقامتگاه‌های مقرون‌به‌صرفه را مشاهده کنند و ضمن تطبیق امکانات آنها با انتظارات خود اقامتگاه مناسب را برای اسکان رزرو کنند.

اجاره ویلا، سوئیت و اقامتگاه پاک و تمیز:

یکی دیگر از سرویس‌های جذاب و بسیار مهم سامانه اتاقک در روزهای کرونایی سرویس اقامتگاه‌های پاک است. زیرا باتوجه‌به همه‌گیری ویروس کرونا بهداشتی بودن محل اسکان برای مسافران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است به همین دلیل در وبسایت و اپلیکیشن اتاقک این امکان فراهم شده که مسافران با مراجعه به بخش اقامتگاه‌های پاک به مشاهده ویلاهای اجاره‌ای و اقامتگاه‌هایی بپردازند که پروتکل‌های بهداشتی در آنها به طور کامل رعایت می‌شود.

در بخش اقامتگاه‌های پاک پس از خروج هر مسافر به مدت چند ساعت تا یک روز اقامتگاه در وضعیت قرنطینه خالی مانده و توسط پرسنل ضدعفونی می‌شود. علاوه‌برآن تمامی لوازم اقامتگاه اعم از سرویس‌های بهداشتی و حمام، لوازم آشپزخانه و سرویس‌های خواب پاک‌سازی و ضدعفونی می‌شود تا مسافران بعدی سفری ایمن و سالم را با سکونت در این اقامتگاه‌ها داشته و دغدغه‌ای را برای ابتلا به این بیماری نداشته باشند.

به همین منظور افرادی که تمایل به سفری سلامت و بهداشتی را در روزهای کرونایی دارند با استفاده از وبسایت و اپلیکیشن اتاقک به‌راحتی می‌توانند ویلای اجاره‌ای و اقامتگاه بهداشتی و ضدعفونی شده‌ای را برای خود و خانواده رزرو کرده و با اطمینان کامل سفری سلامت را داشته باشند.

درهرحال به‌صراحت می‌توان گفت که سامانه هوشمند اتاقک با نگاه ریزبینانه خود علاوه بر حمایت از دوستداران سفرهای اقتصادی زمینه ایجاد سفری ایمن و بهداشتی را برای مسافران فراهم کرده تا با آرامش خیال و استفاده از اقامتگاه‌های آنی، اقامتگاه‌های پاک، اتاقک‌های اقتصادی، اقامتگاه‌های خاص و همچنین با فعالیت در سراسر شهر های کشور مانند اجاره ویلا در شمال و یا اجاره ویلا در رامسر یا در سایر شهر ها اوقات خوشی را برای مسافران رقم زند.

بنابراین مسافران و دوستداران سفرهای تفریحی و کاری با اطمینان به وبسایت و اپلیکیشن اتاقک و رزرو ویلاهای اجاره‌ای و اقامتگاه‌های ارزان و بهداشتی می‌توانند از خدمات پشتیبانی 24 ساعته این سامانه برخوردار باشند و در صورت بروز هر رخدادی مراتب را به این واحد گزارش دهد تا دراسرع‌وقت مشکل مسافران از محل اقامتی آنها مرتفع شود به همین دلیل این نکته حائز اهمیت است که با اتاقک رضایت مسافران از محل اسکان اجاره‌ای تضمین می‌شود تا بستر سفری خوش و به‌یادماندنی برای مراجعه‌کنندگان به این سامانه فراهم شود.

بحث درباره این مقاله را شما آغاز کنید!

Share on telegram
Share on pinterest
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
این مقاله را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on facebook
مشترک شوید
اطلاع از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments