تبلیغات در وب سایت گردشگری ایران تراول

اینبار تبلیغات را به صورت هدفمندتر با ما تجربه نمایید. ایران تراول با بیش از 100 هزار کاربر ماهانه مطمئنا می‌تواند جایگاه خوبی برای تبلیغات شما باشد که البته این آمار روزبه‌روز نیز در حال افزایش است. چنانچه زمینه کاری‌تان حول محور سفر و گردشگری است برندتان را بیش از پیش با تبلیغ برای کاربران ایران تراول آن هم با هزینه‌ای کم معرفی نمایید.

adv

تبلیغات هوشمندانه

تبلیغات هوشمندانه قابلیت  جدید و منحصر به فرد  وب سایت ایران تراول می باشد.
در این نوع تبلیغ  آگهی شما بسته به محصولی که دارید در صفحه خاص خود نمایش داده می شود. در نتیجه بازدید کنندگانی تبلیغ شما رو بازدید میکنند که دقیقا دنبال همین موضوع می باشند و نرخ تبدیل به مشتری در این نوع آگهی بیشتر میباشد

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی به عنوان مقاله‌ای تبلیغاتی شناخته می‌شود که کاربران را به استفاده از خدمات شما تشویق می‌کند. از طرفی رپورتاژ آگهی تاثیر بسزایی در رشد سئو سایت شما خواهد داشت. لازم بذکر است که حداکثر ۵ تصویر و ۳ لینک فالو می‌تواند در متن رپورتاژ شما قرار بگیرد. از طرفی تعداد کلمات آن نباید بیش از ۲۵۰۰ باشد.

بنر تبلیغاتی

از آنجایی که تبلیغات بنری با توجه به بصری بودن آن‌ها تاثیر بسیار زیادی بر مخاطب می‌گذارد می‌تواند گزینه بسیار خوبی برایتان باشد. از آنجایی که ظرفیت این نوع تبلیغات در ایران تراول بسیار محدود است در نتیجه اثر آن بر روی بازدیدکنندگان نیز بیشتر خواهد بود. برای اطلاع از سایزهای مجاز بنر با ما در تماس باشید.

چنانچه سایز یا جایگاه مدنظرتان در جدول بالا وجود ندارد می‌توانید از طریق تماس با ما آن را اطلاع دهید تا بررسی نماییم.

تماس با ما جهت رزرو تبلیغات